search

Capoeira w Polsce. Wędrowanie wątków kulturowych - Katarzyna Kolbowska

8,40 zł
Brutto
Książka jest niezwykle interesującym studium z zakresu antropologii kulturowej. Autorka podjęła się zbadania capoeiry i jej funkcjonowania kulturowego w Polsce.
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy UWAGA: Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PO 7 LIPCA 2024 R.

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Książka jest niezwykle interesującym studium z zakresu antropologii kulturowej. Autorka podjęła się zbadania capoeiry i jej funkcjonowania kulturowego w Polsce. Jest to książka pionierska na polskim rynku wydawniczym. Dobrze że ta praca powstała gdyż capoeira wpisała się na stałe w horyzont uprawianych w Polsce sztuk walki kierunków tańca współczesnego i ich egzotycznych inspiracji zjawisk z zakresu tzw. Nowej Duchowości i atrakcji czasu wolnego oferowanych przez społeczeństwo konsumpcyjnej. dr Paweł Możdżyński
Książka „Capoeira w Polsce. Wędrowanie wątków kulturowych” - oprawa miękka - Wydawnictwo TRIO.

Książka posiada 168 stron i została wydana w 2010 r.
7 egz.
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.