search

Sennik dla zakochanych - Anna-Maria Krauze

2,94 zł
Brutto
Wszystko podane krótko, zwięźle i na temat, a co szczególnie ważne - z dużą dawką wyśmienitego humoru i... z lekkim przymrużeniem oka. Słowem, nawet nie ma co się wahać - może z tą właśnie książką odnajdziesz największą miłość swojego życia!
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy UWAGA: Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PO 7 LIPCA 2024 R.

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Kocha, lubi, szanuje... Jak świat światem, zakochani są wśród nas. Są i śnią! A sny ich są piękne... Ale, ale... Czy na pewno? Interpretacja snów nie jest rzeczą łatwą, a z uczniowskim czy studenckim portfelem do wróżki raczej nie ma się co wybierać ;)) Jedyne wyjście - "Sennik dla zakochanych" Anny Marii Krauze! Dzięki niemu dowiedzieć się można, co znaczy "Lody jeść" i "Kamieniem rzucać w ukochanego", uspokoić się, że "Na bank napadać" to nie koniec świata, przekonać się, że warto "Szampanem oblać się podczas swego ślubu" i nawet czasem "Awanturę z zazdrości wywołać". Wszystko podane krótko, zwięźle i na temat, a co szczególnie ważne - z dużą dawką wyśmienitego humoru i... z lekkim przymrużeniem oka. Słowem, nawet nie ma co się wahać - może z tą właśnie książką odnajdziesz największą miłość swojego życia!

Rok wydania 2000
Wydanie I przetworzone
ISBN: 83-7277-168-5
stron: 128
Wymiary: 13 x 19,5 cm
oprawa miękka
Wydawnictwo: Astrum
4 egz.
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.