• Nowy
search

Teczki, teczki, teczki - Henryk Piecuch

5,88 zł
Brutto
Chcecie wiedzieć, co to były naprawdę „teczki” (także: ile ich było i co się stało z większą połową)? A były jeszcze teki i teczuszki. O tym wszystkim pisze, dokładnie wyjaśnia znawca zagadnienia płk. Henryk Piecuch. Także i o tym, jak teczki mogą być niebezpieczne (np. w szturmie postkomuny na Kościół).
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy. UWAGA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ PO 31 PAŹDZIERNIKA 2021

Koszt wysyłki 12,30. Przy zakupie na kwotę co najmniej 126 zł wysyłka gratis Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Piękny jest język polski: słowiańskie słownictwo, gramatyka z łaciny. W niej moja ulubiona składnia pars pro toto. To znaczy cząstka wyraża jakąś całość. Mówimy „fale”, myślimy - ocean. Mówimy „Lenin”, myślimy - partia. Mówimy „dupa”, myślimy - oferma. Mówimy „teczka” - i nie myślimy nic. Coś tam, jakaś lustracja, jakiś Kieres, ojciec Hejno... Bo o teczkach nie wiemy prawie nic, albo myślimy fałszywie. Teczka jak sama nazwa wskazuje…
Chcecie wiedzieć, co to były naprawdę „teczki” (także: ile ich było i co się stało z większą połową)? A były jeszcze teki i teczuszki. O tym wszystkim pisze, dokładnie wyjaśnia znawca zagadnienia płk. Henryk Piecuch. Także i o tym, jak teczki mogą być niebezpieczne (np. w szturmie postkomuny na Kościół). Czytajcie więc i nie bójcie się. Albo i bójcie...
Rok wydania: 2005
Stron: 221
ISBN: 83-87654-18-3
Wymiary 14,5 x 20,5 cm
Oprawa miękka
Wydawca: Burchard Edition
1 Przedmiot
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.