• Nowy
search

Lucian Freud (album) - Sebastian Smee

59,85 zł
Brutto
Lucian Freud jest malarzem ciała w spoczynku. (...) W malarstwie, rysunku i akwaforcie przedstawia głowy i ciała - przeważnie ludzkie, ale często i zwierzęce. Interesuje go mówienie prawdy. W realizację tego prostodusznego celu wkłada jednak niezwykłą wrażliwość ukierunkowaną na to, co związane jest z posiadaniem ciała: doznanie, emocje, inteligencję, rozkwit, nieuchronny rozpad.
Ilość
Obecnie brak na stanie


  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Lucian Freud jest malarzem ciała w spoczynku. Jest on, o czym lubi przypominać ludziom, biologiem. W malarstwie, rysunku i akwaforcie przedstawia głowy i ciała - przeważnie ludzkie, ale często i zwierzęce. Interesuje go mówienie prawdy. W realizację tego prostodusznego celu wkłada jednak niezwykłą wrażliwość ukierunkowaną na to, co związane jest z posiadaniem ciała: doznanie, emocje, inteligencję, rozkwit, nieuchronny rozpad.

Rok wydania: 2008
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Stron 96
Wymiary: 18,5 x 23 cm
ISBN: 83-89348-74-8
Wydawnictwo Taschen GmbH
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.