• Nowy
search

Łyżka dziegciu w ekumenicznym miodzie - Janusz Tazbir

5,25 zł
Brutto
Ile wymagań należy postawić katolikowi, by stwierdził, że katolikiem już nie jest? Dlaczego Kościół ma się lepiej, gdy jest prześladowany, niż gdy tryumfuje? Dlaczego debaty odbywające się w Polsce "muszą być" przełomowe i najważniejsze w historii przemian Kościoła?
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy. UWAGA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ PO 31 PAŹDZIERNIKA 2021

Koszt wysyłki 12,30. Przy zakupie na kwotę co najmniej 126 zł wysyłka gratis Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Profesor Janusz Tazbir wybrał niewielką miarkę do odmierzenia dziegciu, ale wystarczającą, by zmieściły się w niej pytania ważne, choć niewygodne i rzadko wypowiadane, z których wymienić wystarczy: Ile wymagań należy postawić katolikowi, by stwierdził, że katolikiem już nie jest? Dlaczego Kościół ma się lepiej, gdy jest prześladowany, niż gdy tryumfuje? Dlaczego debaty odbywające się w Polsce "muszą być" przełomowe i najważniejsze w historii przemian Kościoła? Autor nie zamierzał wykładać prawd absolutnych i ostatecznych. Miał natomiast nadzieję, iż sformułowane powyżej pytania będą stanowić punkt wyjścia do dyskusji nie tylko nad przeszłością, ale i przyszłością Kościoła w Polsce.

Rok wydania: 2004
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Stron: 219
Wymiary: 12,5 x 19,5 cm
ISBN: 83-7163-472-2
Wydawca: Wydawnictwo Książkowe Twój Styl
1 Przedmiot
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.