search

Rozwój psychiczny młodzieży - Mieczysław Kreutz

6,72 zł
Brutto
Wiele organizacji młodzieży, z harcerstwem i KSMP na czele zawdzięczało tej książce właściwą strukturę organizacyjną i odmienność programów i metod pracy w dostosowaniu do wieku…
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy UWAGA: Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PO 7 LIPCA 2024 R.

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

OD WYDAWCÓW
Pięć wydań, jakie książka ta miała w Polsce, daje gwarancję, że spełnia ona dobrze swoje zadanie. Wiele organizacji młodzieży, z harcerstwem i KSMP na czele zawdzięczało tej książce właściwą strukturę organizacyjną i odmienność programów i metod pracy w dostosowaniu do wieku; w harcerstwie gromady zuchowe, zastępy harcerskie, zespoły wędrownicze i koedukacyjne kręgi starszo harcerskie są jakby żywą ilustracją tez metodologicznych profesora Kreutza.

Rok wydania 1975 – Londyn
Wydanie szóste
Oprawa miękka
Stron 78
Wymiary: 122 x 183 mm
Wydawnictwo: Veritas Foundation Press
6 egz.
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.