search

Księga imion dla mężczyzn - Iwona Huchla

5,88 zł
Brutto
„Księga imion dla mężczyzn” to doskonałe źródło wiedzy o tym, co ludzi od zarania dziejów zastanawia i intryguje – magii, symbolice, historii czy wpływie na osobowość człowieka różnych imion.
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy UWAGA: Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PO 7 LIPCA 2024 R.

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Chciałbyś odkryć, skąd bierze się Twoja niezależność i błyskotliwość, serdeczność i pasja życia? Nie wiesz, dlaczego tak lubisz dziką przyrodę, ryzyko i wyszukane potrawy? Pragniesz wybrać wyjątkowe imię dla Twojego długo wyczekiwanego syna? Sięgnij po „Księgę imion dla mężczyzn”! To kolejna pozycja cyklu, którego niepowtarzalność polega na skierowaniu księgi imion do konkretnego adresata. Zawiera ona wiele informacji dotyczących imion płci „brzydszej” – ich pochodzenia i znaczenia, brzmienia w innych językach, przypisywanym ich cech, zainteresowań, szczęśliwych dni itd. Znajdziesz w niej także nazwiska swoich znanych i cenionych imienników oraz odpowiednio dobrane motta. „Księga imion dla mężczyzn” to doskonałe źródło wiedzy o tym, co ludzi od zarania dziejów zastanawia i intryguje – magii, symbolice, historii czy wpływie na osobowość człowieka różnych imion. Z pewnością warto ją mieć na półce!

Rok wydania 2002
Wydanie I
ISBN: 83-7277-069-7
stron: 144
Wymiary: 141 x 203 mm
oprawa miękka
Wydawnictwo: Astrum
Iwona Huchla
3 egz.
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.