search

Włosolila babcia z USA. English-Polish Limerics. Angielsko-polskie limeryki - Jerzy Stanisław Siemasz, Jacek Urbański

12,60 zł
Brutto
To śmieszne i mądre utwory Jerzego S. Siemasza spolszczone przez Jacka Urbańskiego. Gdzie trzeba - pieprzne, gdzie trzeba - prowokujące do zadumy nad ludzkim bytem.
Jacek Cygan
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy UWAGA: Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PO 7 LIPCA 2024 R.

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Jestem pod wrażeniem wszystkich limerycznych figli wyprawianych w tym angIopolskim towarzystwie.
Gratuluję pomysłu i nowej wysepki u wybrzeży Limeryki.
Maria Tarnogórska
MARIA TARNOGÓRSKA - związana, jako doktor habilitowana, z Instytutem Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Admiratorka literackiego nonsensu, którego obecność w rodzimej i światowej literaturze śledzi niestrudzenie. Jako pierwsza napisała fundamentalną monografię limeryku polskiego: „Genus iu-dens - limeryk w polskiej kulturze literackiej”, Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego, Wrocław 2013.

Znasz Ii-meryk, gdzie kultura dojrzewa? Bo ja znam. To śmieszne i mądre utwory Jerzego S. Siemasza spolszczone przez Jacka Urbańskiego. Gdzie trzeba - pieprzne, gdzie trzeba - prowokujące do zadumy nad ludzkim bytem.
Jacek Cygan
JACEK CYGAN - ur. w 1950 r. w Sosnowcu. Autor tekstów piosenek (m.in. Czas nas uczy pogody, Jaka róża, taki cierń, Przemija uroda w nas, Wypijmy za błędy), poeta, scenarzysta, twórca musicalowy.

Wydawnictwo ASKON
Rok wydania 2020
ISBN:978-83-7452-107-9
Liczba stron: 80
Wymiary:15x21,5cm
Oprawa twarda
6 egz.
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.