search

Między satyrą a katechezą. Twórczość Karola Mikołaja Juniewicza - Sławomir Baczewski

14,28 zł
Brutto
Książkę zamyka rozdział poświęcony stylistyce Juniewicza i dyskusji nad wartością artystyczną jego twórczości.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 260 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Książka składa się z czterech części. Pierwsza zawiera informacje z biografii Juniewicza, kulturowo-polityczne tło epoki i szkicowy zarys twórczości oraz wiążących się z nią problemów. Druga część dotyczy mniejszych utworów, a więc panegiryków i łacińskiej mowy ,,Augurium sortis..." oraz utworów o autorstwie niepewnym. Część trzecia poświęcona została ,,Refleksyjom duchowym", najobszerniejszemu i zarazem podstawowemu dziełu Juniewicza. To ono właśnie zapewniło mu pamięć badaczy literatury dawnej, zwykle zresztą nieprzychylną. Książkę zamyka rozdział poświęcony stylistyce Juniewicza i dyskusji nad wartością artystyczną jego twórczości.

ISBN: 978-83-227-2604-4
Objętość: 190 stron
Format: 24 x 17 cm
Rodzaj oprawy: miękka
Rok wydania: 2007
Wydawca: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
1 Przedmiot
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.