search

Super prezydent - Roman Bratny

5,88 zł
Brutto
Roman Bratny odbywa szaloną podróż w polskim czasie, od zamachu na Narutowicza, przez Maj 26, okupację, współczesność. Rzecz całkowicie zwariowane, pełna historycznych niespodzianek i analogii – kończy się w dniu wyborów obecnego Prezydenta, wyborem innego Supeprezydenta. Kogo? Pełne zaskoczenie. Doskonała lektura dla tych wszystkich, których bawią grymasy historii.
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy UWAGA: Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PO 7 LIPCA 2024 R.

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

„Gdy w Polsce Anno Domini 1990 działy się wybory Prezydenta – gdzieś w podziemiu historii, gdzieś w przeszłości i teraźniejszości, odbywają się również wybory Superprezydenta, oczywiście Polski, w których startują Narutowicz i Wojciechowski, Mościcki i Wieniawa ( prezydent dwudniowy w 1939 roku), Prezydenci z emigracyjnego Londynu i prezydenci Polski Ludowej z Generałem na czele, jak również – w drugim rzędzie – Przewodniczący Rady Państwa PRL. Z nich ma być wybrany Superprezydent, a Roman Bratny odbywa szaloną podróż w polskim czasie, od zamachu na Narutowicza, przez Maj 26, okupację, współczesność. Rzecz całkowicie zwariowane, pełna historycznych niespodzianek i analogii – kończy się w dniu wyborów obecnego Prezydenta, wyborem innego Supeprezydenta. Kogo? Pełne zaskoczenie. Doskonała lektura dla tych wszystkich, których bawią grymasy historii”.
Tak pisał o „Superprezydencie” Kazimierz Koźniewski. Teraz przychodzi „Prezydent Super”. I znowu wędrujemy w halucynacyjnym świecie aktualnej współczesności, odnajdując w labiryntach obecnej kampanii wyborczej grymasy naszej historii. Książka ta wprowadza w gęstniejący klimat brutalnej kampanii wyborczej ożywczy prąd ironii i humoru

Rok wydania 1995
ISBN: 8370640818
stron: 135 + rozkładana plansza z kolorowymi karykaturami
Wymiary: 143 x 204 mm
oprawa miękka
Wydawnictwo: SWK
Roman Bratny
3 egz.
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.