search

Dieta dla alergików - Maggie Pannell

5,88 zł
Brutto
Ponad 50 przepisów pozwalających alergikom cieszyć się przyjemnościami stołu.
Ilość
Obecnie brak na stanie


  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 260 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Znakomite przepisy na smakowite dania, dzięki którym cierpiący na alergię pokarmową nie muszą rezygnować z rozkoszy stołu.
Graficzne informacje, pozwalające na pierwszy rzut oka zorientować się, czy danie nie zawiera uczulających składników.
Treściwe informacje o najczęściej powodujących alergie grupach pokarmów, a także jak rozpoznać reakcję alergiczną i jak wyeliminować z diety szkodliwe pokarmy.
Porady jak przygotować posiłki dla dzieci cierpiących na alergię.
Przystępne objaśnienia, jak krok po kroku przyrządzić poszczególne dania, zilustrowane barwnymi fotografiami.

ISBN: 83-89221-14-4
Objętość: 96 stron
Ilustracje barwne
Format: 17 x 22,5 cm
Rodzaj oprawy: zintegrowana
Rok wydania: 2003
Wydawca: G+J Gruner + Jahr Polska Sp. z o. o. & Co. Spółka Komandytowa
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.