search

Baza satelitarna ALFA - Andrzej Marks

3,15 zł
Brutto
Chodzi o montaż bliskoziemnej bazy satelitarnej ALFA, w którym wezmą udział Stany Zjednoczone, Rosja, Europejska Agencja Kosmonautyczna, Japonia, Kanada i Włochy. Jest to wydarzenie bez precedensu w historii podboju kosmosu i to jemu właśnie jest poświęcona niniejsza książka (pierwsza w Polsce popularnonaukowa pozycja na ten temat).
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Lada moment rozpocznie się realizacja największego, najciekawszego i najbardziej kosztownego międzynarodowego przedsięwzięcia kosmonautycznego w dziejach ludzkości. Chodzi o montaż bliskoziemnej bazy satelitarnej ALFA, w którym wezmą udział Stany Zjednoczone, Rosja, Europejska Agencja Kosmonautyczna, Japonia, Kanada i Włochy. Jest to wydarzenie bez precedensu w historii podboju kosmosu i to jemu właśnie jest poświęcona niniejsza książka (pierwsza w Polsce popularnonaukowa pozycja na ten temat). Czytelnik znajdzie w niej również wiele ciekawych informacji na temat pierwszych projektów baz satelitarnych, baz Salut, Sylab, Mir i Spacelab, a także projektów nie zrealizowanych (Mir 2, Freedom, Columbus). Książka jest napisana w sposób interesujący, z pasją i dużą znajomością problematyki kosmicznej.

Rok wydania: 1997
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Stron:182
Wymiary: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 83-204-2203-5
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
3 egz.
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.