search

Plusy i minusy - Maciej Łukasiewicz

6,30 zł
Brutto
Zbiór krótkich felietonów Maćka Łukasiewicza z sobotnio-niedzielnego dodatku >>Plus-Minus<< w >>Rzeczpospolitej<<, dodatku społeczno-kulturalnego w najlepszej tradycji inteligenckiej, którego był współwydawcą i któremu szefował od samego początku przez wiele lat, jest po prostu publicznym pamiętnikiem.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Z przedmowy Macieja Rybińskiego: ,,Zbiór krótkich felietonów Maćka Łukasiewicza z sobotnio-niedzielnego dodatku >>Plus-Minus<< w >>Rzeczpospolitej<<, dodatku społeczno-kulturalnego w najlepszej tradycji inteligenckiej, którego był współwydawcą i któremu szefował od samego początku przez wiele lat, jest po prostu publicznym pamiętnikiem. Spisywanym na gorąco, z tygodnia na tydzień, którego ta książka nie zamyka. Solusy - tak nazywamy te teksty w redakcji - są świadectwem obecności. Wytrwałej, czasami kłótliwej, zawsze refleksyjnej. Potwierdzają, że wciąż jeszcze trzeba - i warto - upominać się o rzeczy najprostsze. O zasady. I o niezdeprawowaną pamięć".

ISBN: 83-227-2169-2
Objętość: 203 stron
Format: 250x160mm
Rodzaj oprawy: twarda z obwolutą
Rok wydania: 2003
Wydawca: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
1 Przedmiot
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.