search

Niezwykły umysł (...) Twój także - Andrzej Brodziak

3,15 zł
Brutto
Autor przekonuje nas, że musimy nauczyć się wybierać między informacjami ważnymi a bzdurnymi. Przecież innym przed nami też się to udawało. Kluczem ma być podłączenie się do Wyższego Umysłu, który dysponuje informacjami najwyższej jakości.
Ilość
Obecnie brak na stanie


  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy UWAGA: Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PO 7 LIPCA 2024 R.

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

Kto nas stworzył i po co tu jesteśmy?
Od lat w świecie nauki i para-nauki roi się od hipotez. UFO, implanty, sterowana panspermia i inne niezwykłe pomysły docierają do większości mieszkańców „globalnej wioski", jaką ostatnio staje się Ziemia.
Coraz więcej mieszkańców naszego świata zauważa, że docierające do nich informacje budzą niepokój. Powoduje to pogorszenie samopoczucia i wywołuje choroby, głównie psychiczne. Coraz częściej zauważamy też, że kluczem do zdrowia i sukcesów jest umysł.
Takie spostrzeżenia to jednak zbyt mało, by świadomie wykorzystywać twórczą moc umysłu. Ciągle coś nas przecież popycha ku niezdrowym sensacjom, a jednocześnie zmusza do kompromisu.
Autor przekonuje nas, że musimy nauczyć się wybierać między informacjami ważnymi a bzdurnymi. Przecież innym przed nami też się to udawało. Kluczem ma być podłączenie się do Wyższego Umysłu, który dysponuje informacjami najwyższej jakości.
A więc, możliwe jest połączenie nauki z mistyką i parapsychologią?
Autor tej inspirującej książki wskazuje, jak twój niezwykły umysł jest powiązany ze zjawiskami zachodzącymi w kosmosie oraz w polu informacyjnym planety. Zachęca do niekonwencjonalnego działania i myślenia, wskazuje na płynące z tego korzyści.
Jeśli nie wiesz o czym gadać z przyjaciółmi, koniecznie przeczytaj tę książkę!

Rok wydania: 1997
Stron: 144
Wymiary: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa miękka
ISBN: 83-903645-9-X
Wydawnictwo Sadhana
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.