search

Wróżka radzi - Sybille Urban

6,93 zł
Brutto
Sybille Urban, doradczyni medialna, jedna z najbardziej renomowanych wróżek w RFN, znana stała się przede wszystkim przez swoją audycję radiową "Gwiezdne godziny" w Antenne Bayern.
Ilość
Obecnie brak na stanie


  Polityka bezpieczeństwa

jest zgodna: z Rozporządzeniami Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta i Kodeksem cywilnym.

  Zasady dostawy UWAGA: Z POWODU URLOPU WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PO 7 LIPCA 2024 R.

Koszt wysyłki od 12,90. Przy zakupie za co najmniej 130 zł wysyłka gratis. Możliwy odbiór osobisty

  Zasady zwrotu

Jeśli zamówione egzemplarze są uszkodzone lub wadliwe, Klient ma prawo do zwrotu towaru na nasz koszt. Towar bez wad Klient ma prawo zwrócić na swój koszt w terminie do 28 dni od dnia zakupu, pod warunkiem, że o swoim zamiarze poinformuje w ciągu 14 dni.

„Wróżenie oznacza dla mnie mówienie prawdy”
Sybille Urban.
Co naprawdę widzi wróżka? Czy wolno jej się pomylić? Czy są dowody na potwierdzanie się przepowiedni? Czy dysponujemy wolną wolą. a może nasz los jest już z góry przesądzony? Czy wolno przepowiedzieć człowiekowi jego własną śmierć? Jak zostaje się wróżką? l jak można pomóc sobie samemu poprzez postrzeganie pozazmysłowe?
Jak odróżnić poważnych wróżbitów od oszustów i szarlatanów?
"Wróżka radzi" to książka dająca jasne odpowiedzi.
Sybille Urban, doradczyni medialna, jedna z najbardziej renomowanych wróżek w RFN, znana stała się przede wszystkim przez swoją audycję radiową "Gwiezdne godziny" w Antenne Bayern.
Jej książka jest napisana jasno i otwarcie. Dlatego też mówi ona nie tylko o zaletach, ale i o niebezpieczeństwach wróżenia, oraz ukazuje czytelnikowi szereg ćwiczeń, z pomocą których każdy może się nauczyć odkrywać wewnętrzny głos i prawdę w sobie.
Teraz możecie Państwo zaglądnąć wróżce w karty, rzucić spojrzenie w fascynujący świat Sybille Urban.


Tłumaczenie z języka niemieckiego: Monika Wac
Rok wydania: 1998
Stron: 192
Wymiary: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa miękka
ISBN: 83-910018-5-7
Wydawnictwo Sadhana
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.